Kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için bizi takip edin!

Kapat
Otel Arama
Gidilecek YerKategori

Pansiyon Tipi

Tursab, Turkey, Tourism

Visa, Master

Şartlar ve koşullar
İşbu koşul ve şartlar, zaman zaman değişikliğe uğramaları muhtemel olmakla beraber, doğrudan veya dolaylı olarak (dağıtımcılar aracılığıyla) internet üzerinden, e-posta veya telefonla sunulan bütün hizmetlerimizi kapsamaktadır. İnternet sitemize girmek, sitemizde dolaşmak ve sitemizi kullanmak ve/veya bir rezervasyon yapmak suretiyle aşağıdaki koşul ve şartları (gizlilik sözleşmesi dahil) okumuş, anlamış ve kabul etmiş olduğunuzu teslim ve teyit etmektesiniz.
Bu sayfalar, bu sayfaların içerik ve altyapısı ile bu sayfalarda ve bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan otel rezervasyon hizmetleri butikoteltatili.com ("butikoteltatili.com", "bize", "biz" veya "bizim") mülkiyetinde olup butikoteltatili.com tarafından işletilmekte ve sağlanmaktadır ve aşağıda belirtilen koşul ve şartlar uyarınca sadece sizin kişisel, gayri ticari kullanımınıza tahsis edilmiştir.

1. Hizmetimizin Kapsamı
butikoteltatili.com ve iştiraki olan (dağıtım) ortaklar olarak bu internet sitesinde otellere (ve dahi her türlü geçici konaklama tipine) odalarını rezervasyon için ilan edebilecekleri ve internet sitesinin ziyaretçilerinin benzeri rezervasyonlar yapabileceği bir ortam sağlamaktayız. butikoteltatili.com aracılığıyla bir rezervasyon yapmak suretiyle, rezervasyonu yaptığınız otelle doğrudan (kanunen bağlayıcı) bir sözleşme ilişkisine girmiş olacaksınız. Rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren, rezervasyonunuzun ayrıntılarını ilgili otele iletmek ve otel adına size bir teyit e-postası göndermek suretiyle otelle aranızda münhasıran bir aracı ehliyetiyle hareket edeceğiz.
Hizmetlerimizi yerine getirirken tebliğ ettiğimiz bilgiler oteller tarafından bize sağlanan malumatı esas almaktadır. Esasen otellere bir harici ağa erişim imkanı tanınması neticesinde bütün fiyatları, kontenjanı ve internet sitemizde görüntülenen diğer bilgileri güncellemekten bizzat otellerin sorumlu olması temin edilmektedir. Hizmetlerimizi yerine getirirken makul ölçülerde kabiliyet ve itina gösteriyor olmamıza rağmen, bütün bilgilerin hatasızlığını, eksiksizliğini ve doğruluğunu tahkik ve taahhüt edemediğimiz gibi (bariz kusurlar ve dizgi yanlışları dahil) herhangi bir hatadan; (internet sitemizdeki muhtemel (geçici ve/veya kısmi) arıza, onarım, iyileştirme veya bakım çalışmaları ya da diğerlerinden kaynaklanan) herhangi bir kesintiden; kusurlu, yanıltıcı veya gerçek dışı bilgilerden veya bilgilerin iletilmemesinden sorumlu tutulmamız mümkün değildir. Bütün oteller internet sitemizde görüntülenen (tasviri) bilgilerin hatasızlığından, eksiksizliğinden ve doğruluğundan her daim sorumludur. İnternet sitemiz, sitede yer alan herhangi bir oteli ve tesisin kalitesini, hizmet düzeyini veya puanını tavsiye ve tasdik etmediği gibi, bu şekilde de değerlendirilmemelidir.
Hizmetlerimiz sadece kişisel ve gayri ticari kullanıma açıktır. Bu nedenle internet sitemizde sunulan içeriğin veya bilginin, yazılımın, ürün ve hizmetlerin herhangi bir ticari veya rekabetçi faaliyet ya da amaçla tekrar satılması, derin bağlantıyla işaret edilmesi, kullanılması, kopyalanması, izlenmesi (örn. örümcek, kazıma) görüntülenmesi, indirilmesi veya çoğaltılması yasaktır.

2. Gizlilik
butikoteltatili.com yüksek etik standartlar uygular ve gizliliğinize saygılıdır. İlgili yetki sınırında kanun gereği yapılan ifşaat ve adınız, e-posta adresiniz ve rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için gerekli olan kredi kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi rızanız olmadan üçüncü şahıslara açıklamayız.

3. Ücretsiz hizmet
Hizmetimiz ücretsizdir. Diğer birçok aracının aksine, biz, hizmetimiz için sizden ücret tahsil etmeyecek, oda fiyatına (rezervasyon için) ilave ücretler eklemeyeceğiz.

4. Kredi kartı
Belirli fiyat ve fırsatlar söz konusu olduğunda kredi kartınızın ön provizyona veya (bazen iade seçeneği olmaksızın) tahsilata tabi tutulabileceğini dikkate alınız. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce oda bilgilerini derinlemesine kontrol etmek suretiyle benzer koşullar olup olmadığını tespit ediniz.
Kredi kartı sahtekarlığı veya kredi kartınızın üçüncü şahıslar tarafından izinsiz kullanımı halinde çoğu banka ve kredi kartı şirketi riski üstlenmekte ve sahtekarlık veya suistimalden doğan zararı karşılamakta olmasına karşın, bu taahhüt zaman zaman bir muafiyete (genellikle 50 euro (veya yerel para biriminiz cinsinden eşdeğeri) seviyesinde) tabi olabilmektedir. İnternet sitemizde yaptığınız bir rezervasyondan kaynaklanan izinsiz işlemler yüzünden kredi kartı şirketinizin veya bankanızın bu miktarı sizden tahsil etmesi halinde size toplam 50 euro'ya (veya yerel para biriminiz cinsinden eşdeğeri) kadar ödeme tarafımızdan yapılacaktır. Zararınızı tazmin edebilmemiz için sahtekarlığı kredi kartı sağlayıcınıza (ilgili kurumun raporlama kural ve prosedürlerine uygun olarak) bildirdiğinizden emin olunuz ve bizimle derhal iletişime geçiniz. E-postanızın konu satırına ‘kredi kartı sahtekarlığı’ ibaresini ekleyiniz ve tahsil edilen muafiyet tutarına dair kanıtınızı bize iletiniz (örneğin kredi kartı şirketinin koşulları). Bu tazminat, kredi kartı ile butikoteltatili.com'un üzerinden yapılan rezervasyonlarda kredi kartınızın size ait olmayan bir hata yüzünden izinsiz kullanımı durumunda geçerli olur.

5. İptal
Bir otelde rezervasyon yapmak suretiyle, ilgili otelin iptal ve rezervasyonu kullanmama durumlarında uygulanan koşullarına ve dahi otelin sunduğu hizmet ve/veya mallar dahil kalışınız süresince rezervasyonunuza uygulanabilecek, (temin ile ilgili) ilave koşul ve şartlara tabi olduğunuzu teslim ve tasdik edersiniz (otellerin temin ile ilgili koşul ve şartları ilgili bilgiyi bizden öğrenebilirsiniz). Otellerin iptal ve rezervasyon kullanılmaması durumunda uyguladıkları genel koşullar teyit için gönderilen e-posta iletisindeki Rezervasyon Sözleşmelerinde yer almaktadır. Belirli fiyat ve özel fırsatların iptal veya değişikliğe elvermediğine dikkat ediniz. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce oda ayrıntılarını derinlemesine kontrol etmek suretiyle böyle koşullar olup olmadığını tespit ediniz yada Müşteri Temsilcinizle konuşunuz.
Otelin iptal ve rezervasyon kullanmama koşulları uyarınca iptaliniz için sizden cezai ücret tahsil edilebileceğini dikkate alınız. Rezervasyonunuzu yapmadan önce otelin iptal ve rezervasyon kullanmama koşullarını dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

6. Diğer haberleşme şekilleri
Rezervasyonu tamamladığınız takdirde, sizi gideceğiniz yer hakkında bilgilendirmek, rezervasyonunuz ve gideceğiniz yer ile ilgili belirli bazı bilgi ve fırsatları (bizzat tercihle talep ettiğiniz ölçüde üçüncü tarafların sunduğu fırsatlar dahil) sizinle paylaşmak amacıyla otele varışınızdan kısa süre önce göndermemizin söz konusu olabileceği e-postayı almayı kabul etmiş olursunuz. Aksi bir mutabakat ifade etmediğiniz sürece, size rezervasyonunuzun teyidi, rezervasyonun tamamlanmadığı durumlardaki hatırlatma e-postaları da dahil olmak üzere ilgili rezervasyonun değişiklik veya iptaline ait e-postalar, rezervasyonla ilgili biz veya otel tarafından başlatılmış yazışmalar ve aktif olarak almayı seçtiğiniz e-postalar dışında (istenilen veya istenmeyen) hiçbir tebligat, e-posta veya muhaberat yollamayacağız.

7. Sıralama ve Konuk Değerlendirmeleri
Tamamladığınız konuk değerlendirmesi yalnızca otelin hizmet (düzeyi) ve kalitesi hakkındaki görüşünüzü (muhtemel) müşterilerle paylaşmak amacıyla internet sitemizde ilgili otelin bilgi sayfasına yüklenebilir ve butikoteltatili.com tarafından ve takdirinde (tamamen veya kısmen), Booking.com'un sahip olduğu, sunduğu, kullandığı veya kontrol ettiği sosyal medya platformları, bültenler, özel promosyonlar, uygulamalar, başka kanallar veya internet sitesinde kullanılıp, yerleştirilebilmektedir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değerlendirmeleri tanzim etme, reddetme veya silme hakkımızı muhafaza ederiz. Konuk değerlendirmesi formu bir anket olarak kabul edilmelidir ve (başkaca ticari) fırsatlar, davetler ya da teşvikler içermemektedir.

8. Feragatname
İşbu koşul ve şartlar beyanında işaret edilen sınırlamalara tabi olmak suretiyle, ve yasaların izin verdiği ölçüde, münhasıran hizmetlerimizle ilgili mükellefiyetlerimizi tam anlamıyla yerine getiremememiz neticesinde tarafınızın karşılaştığı, karşıladığı veya maruz kaldığı doğrudan zararlardan, teyit için gönderilen e-posta iletisinde işaret edildiği üzere (ister bir, ister bağlantılı bir dizi olay olsun) rezervasyon toplam tutarınıza eşit bir toplam tutarın tazmininden sorumlu olacağız.
Ancak ne biz ne de siteyi ve içeriğini yaratmak, desteklemek, lanse etmek veya başka bir şekilde kullanıma sunmakla iştigal eden sorumlularımız, yöneticilerimiz, çalışanlarımız, temsilcilerimiz, bağlı kuruluşlarımız, iştirakimiz olan şirketler, dağıtıcılarımız, iştirak (dağıtım) ortaklarımız, lisans sahiplerimiz, aracılarımızdan herhangi biri, yasaların izin verdiği ölçüde; a) herhangi bir cezai, özel, vasıtalı veya dolaylı kayıp veya zararlar, herhangi bir üretim kaybı, kar kaybı, sözleşme kaybı, iyi niyet ve itibar kaybı veya bunlara ziyan gelmesi, tazminat hakkının kaybı b) internet sitemizde sunulan (tasviri) otel bilgileriyle (fiyatlar, kontenjan ve derecelendirme dahil) ilgili herhangi bir hata c) otelin yerine getirdiği hizmetler ve sunduğu mallar d) internet sitemizin kullanımı, kullanılamaması veya gecikmesi neticesinde, bundan kaynaklanan veya bulunla ilgili olarak tarafınızın karşılaştığı, maruz kaldığı veya karşıladığı (doğrudan, vasıtalı veya dolaylı, veya cezai) zararlar, kayıplar veya maliyetler, veya e) her türlü (kısmi) iptal, çifte rezervasyon, grev, mücbir sebep ya da ihtiyarımızda olmayan herhangi başka bir olay dahil olmak üzere, otele ait veya (tamamen veya kısmen) otele (çalışanlarına, yöneticilerine, görevlilerine, aracılarına, temsilcilerine veya iştiraki şirketlere) atfedilebilecek (kanuni) fiiller, hatalar, ihlaller, (ağır) ihmaller, kasti suistimal, kusurlar, adem-i ifa, yanlış beyanlar, haksız muamele veya kusursuz sorumluluğa bağlı her türlü (kişisel) yaralanma, ölüm, mülki zarar, veya tarafınızın karşılaştığı, maruz kaldığı veya karşıladığı diğer (doğrudan, vasıtalı, özel, dolaylı, veya cezai) zararlar, kayıplar veya maliyetlerden mesul tutulamayız.

9. Muhtelif
Aksi belirtilmediği sürece hizmetlerimiz için gereken, veya internet sitemizde sunulan veya internet sitemiz tarafından kullanılan yazılımlar ve internet sitemizdeki içeriğin ve bilgilerin ve malzemenin fikri mülkiyet hakları (telif hakları dahil) butikoteltatili.com ikmal ve tedarikçilerine aittir.
Yasaların izin verdiği ölçüde, bu koşul ve şartlar ve hizmetlerimizin tedariği Türkiye hukukuna tabi olacak ve aynı hukuk uyarınca tefsir edilecek ve bu genel koşul ve şartlardan ve hizmetlerimizden kaynaklanan herhangi bir ihtilaf yalnızca Türkiye, Bodrum'daki ehil mahkemelere arz edilecektir.
İşbu koşul ve şartların herhangi bir hükmünün geçerliğini veya bağlayıcılığını yitirmesi, geçersiz veya uygulanamaz hale gelmesi durumunda aynı koşul ve şartların tüm diğer hükümleri bağlayıcılığını koruyacaktır. Böyle bir durumda dahi geçersiz hüküm ilgili hukukun izin verdiği ölçüde uygulanmaya devam edecek olup, işbu koşul ve şartların içeriği ve amacı çerçevesinde en azından geçersiz, uygulanamayan ve bağlayıcı olmayan hükmünkine benzer bir sonucu kabullenmeye razı olmanız gerekecektir.

10. butikoteltatili.com hakkında
Hizmetlerimizin tamamının sağlayıcısı butikoteltatili.com merkezi Beş Kuyular Mah., Uslu sk., Kul Center İşMerkezi, B Blok No.3 Konacık/Bodrum adresinde konuşlanmış olup, Bodrum Ticaret Odasına kayıtlı bulunmaktadır.
V.D : Bodrum Vergi Dairesi
Vergi No: 6130694962
Tursab Acente No: 6530

 

Diğer Hizmetlerimiz
Bodrum Yat Kiralama Bodrum Motoryat Kiralama Bodrum Özel Jet Uçak Kiralama Araba Kiralama, Bodrum, Turkey Bodrum Havalimani Transferi
       
© 2019 Butik Otel Tatili | Site Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası
site by (dw) dynamic web
Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.
Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.
Bodrum Akyarlar   Bağla   Bardakçı Koyu   Bitez   Bodrum Merkez   Gümbet   Gümüşlük   Gündoğan   Güvercinlik   Kadıkale   Ortakent   Torba   Turgutreis   Türkbükü   Yahşi   Yalıçiftlik   Yalıkavak   Fethiye Çalış Plajı   Fethiye Merkez   Göcek   Günlüklü Koyu   Hisarönü   Kabak Koyu   Karagözler Mevkii   Kayaköy   Ölüdeniz    Ovacık   Pacariz Koyu   Marmaris Armutalan   Bördübet   İçmeler   Kumlubük Koyu   Marmaris Şehir Merkezi   Selimiye   Turunç Koyu   Gökova Körfezi Akyaka   Kuşadası Güzelçamlı   Kadınlar Denizi   Kirazlı Koyu   Kuşadası Merkez   Çeşme Alaçatı   Altınyunus   Boyalık Koyu   Çeşme Merkez   Dalyanköy   Ilıca   Kalem Burnu   Didim Altınkum   Didim Merkez   İzmir Narlıdere   Özdere   Selçuk   Urla   Datça Datça   Dalyan Dalyan   

Butik Otel Tatili web sitesi içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Web sitesindeki tipografik hataların (fiyat, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve Butik Otel Tatili sanal mağazası sorumlu tutulamaz.